LIEKY Z LÚKY

OD KOREŇOV

LIEKY Z LÚKY to je

Miška a jej tím

Keď sa narodil náš syn Šimon, spustil sa vo mne intenzívnejší druh hľadania pravdy o fyzickom a duševnom zdraví. Začala som viac študovať záležitosti, ktoré ma zaujímali, a začala som viac času tráviť vonku.

Už dlhšie sa mi páčila jedna záhrada okolo ktorej sme chodievali, až jedného pekného dňa nám sama padla do dlaní.. 🍋

Pôvodne som si o nej myslela, že to bude priestor pre žúrky a veru žiadne okopávanie mrkvičky.. Postupne však žúrok ubúdalo a pribúdalo byliniek a ovocných kríkov, až ste ma napokon mohli vidieť dobrovoľne a s radosťou okopávať aj tú mrkvičku.

Transformácia sa diala úplne prirodzene a plynule - postupne som začala pre nášho malého vyrábať čisto organické medicínkové sirupy na imunitu, na priedušky, na krvotvorbu,... Začala som variť liečivé limonádové sirupy, bylinkodžemy a miešať hojivé mastičky. ⚗️

Na zdravú sladkú zájedku bez výčitiek som z nášho organického ovocia vykreovala čokolásky (- džemúriky so 60% čokoládou) a tak akurát sladké džemíky (prax ukázala múdrosť zlatej strednej cesty: pol trstinového cukru a pol klasického - pre dlhšiu trvanlivosť).

Naša záhrada je permakultúrna a plne ekologická záležitosť postupne prechádzajúca na biodynamické procesy. ♥️

Naše štúdium je neustále sa vyvíjajúci proces a každá ďalšia várka našich produktov rezonuje radostnejšie ako tá predtým.

Je to proste láska.